aluminium

Fasady z aluminium

Żyjemy w czasach, w których postęp w wielu dziedzinach życia jest bardzo szybki.  Innowacyjne techniki wkraczają w różne obszary naszego życia. Są obecne w medycynie, informatyce, komunikacji. Dzieje się tak również, gdy idzie o najnowsze trendy w budownictwie. Dziś nie chodzi już tylko o to, by budynek był trwały, solidny i użyteczny. Równie ważny jest jego wygląd zewnętrzny oraz to, by wyglądał nowocześnie i stylowo.

Więcej»

fasady aluminiowe – z trzema komorami

Fasady aluminioweidth=”150″ height=”150″ />asady aluminiowe – wiele ciekawych rozwiązań przynosi nam system zwany MB- 70 posiadający przegrodę termiczną o podwyższonej izolacji cieplnej oraz akustycznej, który posiada co jest istotne pozytywną aprobatę techniczną Instytutu Techniki Budowlanej (atest AT-15-4647/2000) dla drzwi balonowych oraz okien. Profile z trzema komorami, ich kształt pozwala na konstrukcję fasady, która sprawia wrażenie całej płaszczyzny. Dzięki głębokości 70 -79 mm kształtowników okiennych drzwiowych jak i ościeżnicowych możemy uzyskać efekt jednaj płaszczyzny po zamknięciu okien, drzwi.

Ale to co charakterystyczne dla tego systemu to niski współczynnik przenikania ciepła U, który został osiągnięty dzięki zastosowaniu przekładek termicznych oraz uszczelek. Dzięki zaś zastosowaniu uszczelek i poprawieniu izolacji cieplnej uzyskano również dobrą izolacje akustyczną fasady. Więcej o fasadach aluminiowych można przeczytać na stronie www.constral.com.pl.