krzesła

Rodzaje wind dla niepełnosprawnych schodowych które możesz zamontować w mieszkaniu osoby nie w pełni sprawnej ruchowo

Krzesła schodowe to urządzenia dźwigowe przeznaczone do montowania przy schodach w celu bezpiecznego i wygodnego przewożenia w górę i w dół osób starszych i niepełnosprawnych z problemami w poruszaniu się o indywidualnych siłach. Są one przeznaczone szczególnie dla osób starszych, u których niejednokrotnie pojawiają się schorzenia układu ruchu, uniemożliwiające samodzielne przemieszczanie się schodami ich domów.

Więcej»

Typy krzesełek przyschodowych jakie powinieneś zainstalować w mieszkaniu osoby nie w pełni sprawnej ruchowo

Krzesła schodowe to urządzenia dźwigowe przeznaczone do montowania przy schodach w celu bezpiecznego i wygodnego przewożenia w górę i w dół osób starszych i niepełnosprawnych z problemami w poruszaniu się o osobistych siłach. Są one przeznaczone w szczególności dla osób starszych, u których niejednokrotnie ukazują się schorzenia układu ruchu, uniemożliwiające samodzielne przemieszczanie się schodami ich domów.

Więcej»

Krzesełko schodowe

Dla osób niepełnosprawnych i mających problemy z chodzeniem po schodach rozwiązaniem jest krzesełko schodowe. Produkt jest skierowany do wszystkich dla których wspinaczka po schodach jest uciążliwa i wiąże się z koniecznością pomocy innych osób lub wymaga dużo wysiłku i samozaparcia.

Więcej»

krzesełka schodowe – od drugiej strony

KRZESEŁKA SCHODOWE O TORZE KRZYWOLINIOWYM

Produkt dla osób starszych jak również dla osób z niewielką niepełnosprawnością. Zostały skonstruowane by ułatwić transport osób mających problem z poruszaniem się po schodach z poziomu „0” na wyższe kondygnacje nawet kilka pięter i z powrotem.

Więcej»