Wypróbuj krzesełko schodowe i pozbądź się ograniczeń w postaci schodów!

Polski rynek oferuje wiele rodzajów urządzeń, które wspomagają osoby starsze i niepełnosprawne w komfortowym poruszaniu się po domu. Ograniczeń w postaci schodów można się pozbyć na przykład dzięki krzesełkom schodowym. Jak to działa?

Pokonaj schody – wypróbuj krzesełka przyschodowe

Krzesełka schodowe to urządzenie, które ułatwia codzienne życie i funkcjonowanie osób starszych, niepełnosprawnych oraz po wypadkach lub operacjach. Te urządzenia dźwigowe sprawdzą się idealnie w domach jednorodzinnych oraz budownictwie wielomieszkaniowym. Niektóre z modeli można także montować na zewnątrz budynku. Urządzenia te poruszają się po specjalnej szynie wzdłuż schodów, sterowanie jest możliwe dzięki intuicyjnemu panelowi sterującemu oraz za pomocą zdalnego pilota.

Krzesła przyschodowe HOME

Krzesełka schodowe HOME to krzesełka poruszające się na szynie prostej, montowane przy schodach jednobiegowych. Urządzenia te są wyposażone w specjalne sensory, które zatrzymują krzesełko, gdy napotkają na drodze przeszkodę. Instalacja krzesełka jest szybka, a obsługa intuicyjna. Urządzenie to jest zasilane bateryjnie, akumulatory są ładowane na przystankach.

Krzesła przyschodowe ALFA

Krzesła przyschodowe ALFA to innowacyjne windy schodowe, których projekt można dostosować do możliwości miejsca montażu. Montaż można wykonać bez ingerencji w konstrukcję klatki schodowej, a solidna konstrukcja zapewnia długą żywotność i rzetelne działanie. Krzesełka poruszają się po szynie krzywoliniowej, mogą więc być montowane wzdłuż schodów krzywoliniowych, zabiegowych, krętych oraz wielopoziomowych.

Krzesła przychodowe HAWLE

Krzesełka przyschodowe Hawle zostały zaprojektowane z myślą o seniorach, osobach z problemami ruchowymi, a także najmłodszych. Urządzenia te spełniają europejskie i światowe normy bezpieczeństwa i mogą być montowane wzdłuż schodów krętych. Montaż nie wymaga prac budowlanych ani ingerencji w architekturę budynku, a obsługa jest prosta i łatwa.

Pozbądź się ograniczeń – przywróć dom bez barier z Lift Plus!

Lift Plus to oficjalny dystrybutor krzeseł HOME i ALFA, a także importer wind schodowych HAWLE w Polsce. W Lift Plus kierujemy się ideą „życia bez barier”, zgodnie z którą oferujemy Państwu krzesła przychodowe najwyższej jakości wraz z montażem i serwisem. Nasze produkty spełniają najnowsze standardy bezpieczeństwa i zapewniają komfort życia na każdym kroku!